Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Balıkesir İzcileri Gençlik ve Spor
Derneği / BALIKESİR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hakkında ;


"Gençler! Vatanın bütün ümidi ve geleceği size, genç kuşakların anlayış ve enerjisine bağlanmıştır...’’

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Balıkesir İzcileri Gençlik ve Spor Derneği ,2014 yılında Milli Eğitim Bakanlığı izcilik biriminin kapatılması üzerine 20 farklı basamaktaki İzci liderlerinin çabalarıyla kurulmuştur. Şu an için 15 İzci lideri 4 Dernek üyesi ile çalışmalarımız devam etmektedir.

Atatürk ilke ve devrimlerini korumak, geliştirmek ülküsünden hareketle ,sağlam temeller atarak çağdaş bakış açısına sahip, sorgulayan, üreten gençler yetiştirmeyi hedef almış gönüllülük esasıyla çalışan bir sivil toplum kuruluşuyuz.

"İZCİLİK METODU" 'nun evrensel çatısı altında donanımlı lider ekibimiz ile birlikte, güçlü, operasyonel ve dinamik bir şekilde faaliyetlerimizi kesintisiz sürdürmekteyiz.

Amacımız;

Mustafa Kemal Atatürk ’ün emaneti Cumhuriyet ’i koruma ve yaşatma yolunda, bilime ,çağdaş ilkelere, insan haklarına ve doğaya değer veren, saygı duyan, onları koruyan, dünya ve vatan meseleleri için çözüm üretebilen, bunları sorgulayan çocuk ve gençler yetiştirebilmektir. Bu süreçte sizleri de aramızda görmekten onur duyar ve mutlu oluruz….

baliz@aif.org.tr
Balıkesir İzcileri Gençlik ve Spor Derneği