Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Yönetim Kurulu Başkanımız Anıtkabir Özel Defteri Yazısı

         
 

Ulu Önder Atatürk,


Türk milletinin milli, manevi, ahlaki değerlerini özümsemiş ve evrensel değerleri benimsemiş, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı gençler yetiştirmek idealinden hiçbir zaman ayrılmayacak Liderlerimiz ve birinci vazifesi "EN BÜYÜK ESERİM " dediğiniz Türkiye Cumhuriyeti Devleti' ni " İlelebet Muhafaza Ve Müdafaa Etmek " olan çocuk ve gençlerimiz ile huzurunuzdayız.


 Federasyonumuzun Atatürk ilkelerine gönülden bağlılığı, uzun ama taşlı yollardaki çabalarımızda en büyük gücümüzdür. Hedef olarak belirttiğiniz "Muasır Medeniyet" düzeyine erişebilmek için tüm gayretimizle yürüdüğümüz yoldan şaşmamak üzere izci sözü verdik. Akıl ve bilimin ışığında çağdaş uygarlık düzeyine çıkarabilme kararlılığımızın sözünü cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağımız bu sene huzurunuzda bulunarak tekrarlıyoruz...


Türk ulusuna emanet edilen kutlu mirasın bayrağını taşımanın, aziz vatanımızın bir parçası olmanın onur ve gururuyla şehit, gazi olan tüm kahramanlarımızı, huzurunuzda şükran ve minnetle anıyoruz.


Anadolu İzcilik Federasyonu İzci Liderleri olarak, daimi Baş İzcimiz sizden aldığımız feyz ile ilke ve devrimlerinizi yaşatacağımıza , ileri götüreceğimize ve size layık gençler yetiştireceğimize söz veriyoruz.Göstermiş olduğunuz hedeflere hızla ilerlemenin verdiği huzur ve mutlulukla sizi bir kez daha şükran , minnet ve saygı ile anıyoruz. Anadolu İzcilik Federasyonu ailesi olarak arz ederiz .Yüksek anınız önünde saygıyla eğiliyor ve şükranlarımızı sunuyoruz. 

 

Anadolu İzcilik Federasyonu 
Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Külah WB4