Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Feyap İzcilik ve Rekreasyon
Derneği / MUĞLA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hakkında ;


" Milletin bağrından temiz bir kuşak yetişiyor. Bu eseri ona bırakacağım ve gözüm arkamda kalmayacak!’’

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Derneğimiz 2019 yılında kuruldu. Kurulduğu tarihten itibaren FEYAP , bünyesindeki zengin donanımlı, değerli ve tecrübeli bilgi birikimine sahip liderleriyle ,ilkeli değerlerinden ödün vermeden ; Atatürk’ün en önemli emaneti cumhuriyet ve kazanımlarını korumak , yükseltmek ve yeni çağın getirdiği ‘’yaratıcı ve eleştirel bakış açısına sahip ‘’, milletimizin çağdaş gelişimine katkı sağlayacak aydın ve bilimsel düşünen çocuk ve gençler yetiştirmek için yola çıkmış bir sivil toplum kuruluşudur.

Evrensel değerlerle birebir eşleşebilen yegane faaliyet olan izcilik metodunu planlı ve programlı kullanarak donanımlı lider ekibi ile birlikte, faaliyetlerini kesintisiz sürdürmektedir.

Amacımız;

Bilimsel ve eleştirel düşünen, proje üretebilen ve proje yönetebilen, insan haklarına ve doğaya saygılı, çocuk ve gençler yetiştirebilmektir. 65 mevcutla okul ōncesi Karınca İzcileri ile faaliyet göstermekteyiz.İzcilerimizle doğa yürüyüşleri ve çadır konaklamalı kamplar yapıyoruz. İzcilerimize deprem ,yangın ,doğal afet ,çevre bilinci ve izcilik konularında eğitimler vermekteyiz. Her geçen gün hızla büyümekte ve Muğla ilindeki tek izcilik derneği olmanın gururunu taşımaktayız. Bu süreçte sizleri de aramızda görmek ,bizleri çok mutlu edecektir

feyap@aif.org.tr
Feyap İzcilik ve Rekreasyon Derneği