Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Çocuk Hakları / Kadir Daylık

Kadir Daylık
1962 doğumlu.
Çocukluğu Kars, Keşan ve Afyonkarahisar’da geçti, 43 senedir İstanbul’da yaşıyor.
İlkokulda Yavrukurt.
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1983 mezunu. 1984’den beri Serbest Avukat. Bir yıl Ankara’da Askeri Hâkimlik yaptı.
İstanbul Barosu, Baro Meclisi ve Komisyonlarında üyelikleri ve muhtelif çalışmaları oldu. Muhtaç olanlara bedelsiz hukuk hizmeti sunan İstanbul Barosu Adli Yardım Bürosu’nun da gönüllü üyesi. Avukatlık Sempozyumu’na sunduğu “Avukatın Bağımsızlığı” başlıklı bildirisi kitap olarak basıldı. İnşaat Mühendisleri Odası yayın organlarında gayrimenkul hukuku ile ilgili yayımlanmış pek çok makalesinin yanında, “Kat Mülkiyetinde Yönetim Planı” konulu bir hukuk kitabı yayımdadır. Ticaret ve gayrimenkul hukuku alanında pek çok kurum ve şirkette Hukuk Müşaviri ve Serbest Avukat olarak çalışıyor; İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi yargı çevresinde fuarcılık alanında bilirkişi.
Avukatlık mesleğinin yanı sıra Afyonkarahisar’da kurduğu bir yerel tarih grubunun başkanı ve ziyarete açık bir Yerel Tarih Müzesinin sahibi. Sırt çantası ile iki kez İran, Pakistan, Hindistan, Nepal seyahatleri yaptı. Üçüncü İran seyahatine hazırlanıyor. Ayrıca Dinar’da 150 hektarlık bir alanda badem yetiştiriciliği yapan bir tarım şirketinin kurucusu ve yöneticisi. İstanbul’da nitelikli ürünler ve doğal gıda dağıtımı yapan yeni nesil bir bir Tüketim Kooperatifi’nin kurucusu ve başkanı.
Fikir, kültür ve felsefe alanlarında çalışan derneklerde üye, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Aşçılık Bölümü 2021 mezunu, Kültürel Miras ve Turizm Bölümü öğrencisi.İzcilik ateşi taze çiçeği burnunda bir İzci Lideri⚜️</p>
</div>
	<div class=